Добавлено Jun 20, 2016

Відеоспостереження в квартирі

Причини встановлення відеокамер в квартирі або на сходовій клітці можуть бути різні, але в основному - бажання бачити - хто стоїть в парадній (під'їзді) або спостерігати за дитиною (нянею), коли власники не мають вдома. Які камери вибрати, що встановлювати і кому довірити монтаж відеоспостереження - про це нижче.

Звичайно, система і характеристики системи відеоспостереження залежать від декількох параметрів: наприклад що саме потрібно спостерігати, тобто необхідно чітко визначитися з технічним завданням. Наприклад, якщо хочемо бачити всіх гостей (відвідувачів), які стукають у двері - може підійти домофон з відеоспостереженням для квартири, вартість зазвичай різниться в залежності від моделі та функцій , але зазвичай від 3 до 12 тис. грн., а вартість простої системи відеоспостереження починається від 5 тис. грн.

Далі, одним з основних питань, які часто задають наша клієнти: ціна відеоспостереження в квартиру.

Є кілька факторів: кількість і якість відеокамер, якість камер сильно впливає на ціну , наприклад, екземпляри які встановлені в мережі Metro коштують близько 1200-1500 $ за штуку , а камера з чіткістю зображення на малюнку вище - 40-50 $. Безсумнівно, вартість залежить від метражу приміщення і довжини протягненого кабелю.