Added Jul 22, 2016

Охорона шкіл та дитсадків

Охорона шкіл та дитсадків на сьогодні актуальне питання, адже  кожен з батьків хоче бути впевненим в безпеці своєї дитини, якщо в приватних школах і дитсадках вона є, то в звичайних загальноосвітніх школах далеко не завжди.

Для великого колективу не становить проблеми забезпечити для дітей належним чином охорону, великих витрат це не потребує. Перед тим як звертатися в охоронну компанію, треба чітко розуміти і формулювати, на який саме ви результат розраховуєте, і вже с цього висувати потреби.

Для початку на день найняти одного чи двох охоронців (в залежності від потреб і обсягу школи, дитсадка) для патрулювання шкільної території, контрольно-пропускного режиму, та охорони майна дітей та школи. Додатково, для більшої ефективності установити також «тривожну кнопку», в тому разі якщо охоронець зрозуміє, що наодинці йому не впоратись, тоді за 2-7 хвилини йому на допомогу приїде група швидкого реагування, озброєна команда здатна швидко впоратись із зловмисниками.

Головне пам’ятати про те що охоронець повинен буде працювати з дітьми, тому має добре з ними взаємодіяти, бути тактичним та добрим, ввічливим та комунікабельним.

Охоронна сигналізація дозволить вночі контролювати комп’ютерні, музичні класи та кабінети потребуючі охорони, завдяки установленим відеокамерам та датчикам руху.

 

В залежності від побажань замовника охорони, можна буде прорахувати конкретну ціну оглянув приміщення. За допомогою тривожної сигналізації об’єкт буде знаходитись під охороною цілодобово, стоїти це буде від 4050 грн, із абонплатою 250-300 грн/міс., школа буде під наглядом централізованого пульта охорони. Також виходячи с ваших вимог можемо пропонувати фізичну охорону (охоронця) від 8000 грн і вище. Ціна залежить від часу охорони, обов’язків та знаряддя, що Він буде мати при собі.

Наостанок хочемо сказати, що безпека наших дітей є безцінною. Саме тому більшість батьків звертаються в охоронні компанії, для впевненості безпеки своїх діточок. Ми завжди раді Вам допомогти та проконсультувати щодо охорони, будь-якого майна.

Звертайтесь по тел.: (048)7040477, 0(800)505089

С повагою, Укрохорона

Connect to the service

free engineer call